Erkekler neden ilgisiz davranır

Erkekler neden ilgisiz davranır

Birlikte harika bir akşam geçirdiniz, sizi arayacağını söyledi ancak ses yok! Düşünüp duruyorsunuz, acaba, erkekler neden ilgisiz davranır

Erkeklerin başka seçenekleri olmasa bile kadınların, onlardan başka kadınları seçebileceklerini düşünmelerini isterler. Bu nedenle abartırlar. Bunu, kendilerini kadınlara daha cazip göstermek için yaparlar.

Erkekler, bir kadının kendi üzerinde kontrole sahip olduğunu kendilerine itiraf etmek istemezler. Kadınların, erkekleri bu kadar etkilediklerini düşünmek egolarını sarsar.

İlişkinin yeni başladığı zamanlarda sizi aramaz, çünkü çok hevesli görünmek istemez.

Aslında erkekler de kadınlar kadar duygusaldır. Bunu göstermezler çünkü toplum erkeklerden bunun beklenmediğini söyler. ‘Erkekler ağlamaz’ şarkısını hatırlayınca, durumu daha iyi anlayabilirsiniz.

Kadının, erkeği umursamıyor görünmesi onu korkutabilir. Ya çekip giderse ve bana ilgi göstermezse diye düşünür ve bu durum onun egosunu zedeler. Bu sebeple makul ölçüde umursandığını bilmek ister.

Erkek, bir kadına gerçekten bayılırsa çoğu kez bunu saklamaya çalışır. Çok az erkek bunu itiraf eder ve bir kadının önünde ağlar.

Kadınların ilgisini çekmek için erkekler kasıntı davranır, çünkü kadınların onları beğenmesini isterler ve çok hevesli görünüp kadının gözündeki değerini düşürmek istemez.

Erkekler sevişmeye daha çok ihtiyaç duyarlar. Erkekler, cinsel güdülerinin kontrolü altındayken, kadınlar cinsel güdülerini kontrol altına alırlar.

 

 

Bu Makale 487 Kez Okundu!

Yorumlar

Son Gönderiler

20-08-2015 487

Gündem Osman Kavala Kimdir?

osman kavala kimdir? osman kavala dün tutuklandı [...]

20-08-2015 487

Gündem EHLİYET SINAV SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

ehliyet sınavı sonuçları [...]

20-08-2015 487

Teknoloji Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan [...]

Sosyal Medya