Kadınlara Mucize Mandalinada

Kadınlara Mucize Mandalinada

Kışın habercisi mandalina tezgahlarda yerini aldı. Pek çok kronik rahatsızlığı tedavi edici özelliği olan mandalinanın sayısız faydası bulunuyor.

Bol C ve A vitamini içeriği ile meme kanserini önleyici gücü bulunan mandalina, kadınların güzellik konusunda da en büyük dostu olacak nitelikte. İşte mandalinanın faydaları;

- İçerdiği C vitamini ile meme, akciğer, kolon kanserlerini önlüyor. - Obezite ve yüksek kolesterol riskini azaltıyor.

Bağışıklık sistemini güçlendiren mandalina, aynı zamanda sağlıklı cilt dokularının oluşmasını sağlıyor. - Yemeklerden 1-2 saat sonra tüketilen mandalina, uykusuzluk sorunu yaşayanlar için de fayda sağlıyor.

- İçerdiği doğal antioksidanlar sayesinde cildi canlandırıyor. - Kolajen yapımını artıran mandalina, cilteki kırışıklıkları gideriyor ve cildin daha geç yaşlanmasını sağlıyor. 

- Sivilce problemi yaşayanlar için A vitamini içeriği sayesinde cilt hastalıklarında tedavi edici özelliği bulunuyor. - Saçlarda beyazlamayı da önleyen mandalina, aynı zamanda cansız saçları güçlendirerek kısa sürede uzamasını sağlıyor.

 

Bu Makale 302 Kez Okundu!

Yorumlar

Son Gönderiler

06-10-2015 302

Teknoloji Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan [...]

06-10-2015 302

Aşk Erkeklerle Nasıl Konuşulur ?

Erkeklerle sohbet etme tüyoları bu haberde! Erkeklerin sevdiği sohbet konuları nelerdir ? [...]

06-10-2015 302

Aşk İç çamaşırı Renk seçimine Göre Kadınların Karakteri

Güçlü, hırslı, dominant kadınların tercihi. Siyah iç çamaşırı tercih eden kadınlar genelde hırslı ve güçlü iş hayatında başarılı kadınlar olarak [...]

Sosyal Medya