Türkiyenin Üçüncü Beşizleri Dünyaya Geldi

Türkiyenin Üçüncü Beşizleri Dünyaya Geldi

Ağrı'da yaşayan Yılmaz çifti, doğum için geldikleri Bursa'da bebeklerine kavuştu. Doğumu 15 kişilik sağlık ekibi gerçekleştirdi, beşiz kız kardeşler Türkiye'nin 3. beşizleri oldu

Sağlık durumları iyi olan 5 kız çocuğunu kucağına alan baba Fatih Yılmaz, "Cumhurbaşkanımız 3 istedi, bizim beşizlerimiz oldu. Kızlarımdan birine Erdoğan'ın rahmetli annesinin ismi olan 'Tenzile' adını vereceğiz" dedi. 5 kız kardeş, Türkiye'nin 3. beşizleri oldu.

DOĞUMA 15 KİŞİLİK EKİP GİRDİ

Beşiz bekleyen Yılmaz çifti, Ağrı'dan Bursa'ya doğum için geldi. Yaklaşık 3 aydır kayınpederinin evinde kalan çiftin yüzü bu sabah güldü. Rutin kontrollerinin ardından doğum sancısı başlayan Hatice Yılmaz, doğuma alındı.

Çocukların beşiz olması sebebiyle 15 kişilik ekibin girdiği doğumhanede operasyon yaklaşık bir saat sürdü. Sağlıklı doğan bebeklerin kilogramları 800 ila bin 900 gram arasında değişirken, doktorlar tarafından kontrol edilen çocuklar yan yana 5 kuvöze alındı.

Bu Makale 250 Kez Okundu!

Yorumlar

Son Gönderiler

15-02-2016 250

Teknoloji Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan [...]

15-02-2016 250

Aşk Erkeklerle Nasıl Konuşulur ?

Erkeklerle sohbet etme tüyoları bu haberde! Erkeklerin sevdiği sohbet konuları nelerdir ? [...]

15-02-2016 250

Aşk İç çamaşırı Renk seçimine Göre Kadınların Karakteri

Güçlü, hırslı, dominant kadınların tercihi. Siyah iç çamaşırı tercih eden kadınlar genelde hırslı ve güçlü iş hayatında başarılı kadınlar olarak [...]

Sosyal Medya