El Estetiğiyle İlgili Az Bilinenler

El Estetiğiyle İlgili Az Bilinenler

Eller, yüzden sonra en göz önünde olan organdır. Tüm işlerimizi sayesinde hallettiğimiz ellerimiz, yaşlılık göstergelerinin en belli olduğu yerlerden biridir. Ama ilerleyen teknoloji ve tıp buna da bir çözüm buldu. Sağlık için herhangi bir sorun teşkil etmeyen el estetiği nedir, kimlere yapılır ve bunun gibi sorular için yazımızın devamına göz atın.Birkaç yöntemi olan el estetiği, güzellik kavramının bir parçası olan el güzelliğini gerçekleştirme kısmını üstleniyor. Lazerle cilt gençleştirme tekniği, ağrısız ve işlemden sonra herhangi bir iyileşme süreci olmayan yöntemdir. Cilt üzerindeki yaşlılık belirtiler, sarkmalar lazer yöntemiyle verimli bir şekilde tedavi edilebilir.

Ortalama üçüncü seanstan sonra etkisini gösterir.Eldeki kolajen doku kaybından dolayı oluşan sarkmalar ve gevşemeler, hazır dolgu maddesi ya da sizin vücudunuzdan alınan yağ dokusuyla takviye edilerek eldeki yaşlanma belirtileri ortadan kaldırılıyor. İğneyle derinizin altına enjekte edilen yağ dokusu ağrısız olma özelliğine sahip. Son derece basit bir işlemden sonra hasta, gündelik hayatına devam edebilir.

 

Bu Makale 179 Kez Okundu!

Yorumlar

Son Gönderiler

23-04-2016 179

Teknoloji Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan [...]

23-04-2016 179

Aşk Erkeklerle Nasıl Konuşulur ?

Erkeklerle sohbet etme tüyoları bu haberde! Erkeklerin sevdiği sohbet konuları nelerdir ? [...]

23-04-2016 179

Aşk İç çamaşırı Renk seçimine Göre Kadınların Karakteri

Güçlü, hırslı, dominant kadınların tercihi. Siyah iç çamaşırı tercih eden kadınlar genelde hırslı ve güçlü iş hayatında başarılı kadınlar olarak [...]

Sosyal Medya