Sümeyye Erdoğan Evlendi, Peki Gelinliğini Kim Tasarladı ?

Sümeyye Erdoğan Evlendi, Peki Gelinliğini Kim Tasarladı ?

Hatırlarsınız ki Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Cumartesi günü hayatını Selçuk Bayraktar ile birleştirmişti. 

Sümeyye Erdoğan altı tafta üstü dore ve lama işleme detaylı sade bir gelinlik giydi. Gelin çiçeğinde de Sümeyye Erdoğan’ın tercihi sade beyaz bir buketten yana oldu.

GELİNLİĞİN TASARIMCISI KİM?

Sümeyye Erdoğan’ın gelinliğinin tasarımcısına ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak akıllara ilk gelen isim Emine Erdoğan’ın modacısı Tanju Babacan oldu. Sümeyye Erdoğan’ın gelinliğini tamamladığı türbanındaki tarz Emine Erdoğan’ın başörtü tercihlerine oldukça yakındı. Benzerlik Sümeyye Erdoğan’ın gelinliğini Tanju Babacan mı tasarladı sorularını getirdi.

TANJU BABACAN KİMDİR ?

Emine Erdoğan’ın modacısı Tanju Babacan, daha çok ‘kırmızı sakallı modacı’ olarak biliniyor. Almanya Roth doğumlu olan Tanju Babacan, Abhaz kökenli bir ailenin üyesi. 28 Eylül 1968 yılında doğduğu Almanya’da 7 yaşına kadar yaşadıktan sonra eğitim hayatına İstanbul’da başlamak üzere Türkiye’ye temelli dönüş yaptı. Lise yıllarında çizim yeteneğinin keşfedilmesi üzerine dönemin en önemli okullarından Mediha Yener Stilistlik ve Modelistlik Okulu’nda eğitim aldı. 12 Mart 2013 tarihinde kurduğu kurduğu “RED BEARD by Tanju Babacan” markasıyla adını duyurdu.

 

 

Bu Makale 347 Kez Okundu!

Yorumlar

Son Gönderiler

16-05-2016 347

Gündem Osman Kavala Kimdir?

osman kavala kimdir? osman kavala dün tutuklandı [...]

16-05-2016 347

Gündem EHLİYET SINAV SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

ehliyet sınavı sonuçları [...]

16-05-2016 347

Teknoloji Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan [...]

Sosyal Medya