Limonu Dondurup Kullanmayı Denediniz Mi ?

Limonu Dondurup Kullanmayı Denediniz Mi ?

Limonlar özellikle de meme kanseri olan kişilerde tümör gelişimini durduran lemonoid adı verilen eşsiz bir bileşen içerir. Yapılan araştırmalar limonun insan vücudu üzerindeki etkilerinin muhteşem olduğunu gösteriyor!

Limon kabuğu, limon suyundaan iki kat daha fazla vitamin içerir. Ayrıca güçlü antikanserojen etkiye sahip limonlar vücudunuzu toksinlerden arındırır, kurtları, parazitleri mantarları ve bakterileri yok eder.

Şimdi limonun kabuğunu nasıl yiyeceğinizi düşünüyorsanız, merak etmeyin size bunun harika bir yolunu göstereceğiz. Bir limonu yıkayıp buzluğa koyun ve tamamen donmasını bekleyin. Arzu ederseniz limonu dondurmadan önce küçük parçalar halinde kesip ardından dondurabilirsiniz. Limon donunca limonu değirmende çekin veya rendeleyin, ardından buzlu limon kabuğunu içeceklere, kremalara, çorbalara, salatalara ve tatlılara serpiştirin.

İşte hepsi bu kadar, yeni ve daha sağlıklı bir hayat tarzı için basit bir tüyo!

Kaynak: mynetkadin

 

Bu Makale 202 Kez Okundu!

Yorumlar

Son Gönderiler

25-05-2016 202

Teknoloji Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan [...]

25-05-2016 202

Aşk Erkeklerle Nasıl Konuşulur ?

Erkeklerle sohbet etme tüyoları bu haberde! Erkeklerin sevdiği sohbet konuları nelerdir ? [...]

25-05-2016 202

Aşk İç çamaşırı Renk seçimine Göre Kadınların Karakteri

Güçlü, hırslı, dominant kadınların tercihi. Siyah iç çamaşırı tercih eden kadınlar genelde hırslı ve güçlü iş hayatında başarılı kadınlar olarak [...]

Sosyal Medya