2016 Plaj Çantası Modelleri

2016 Plaj Çantası Modelleri

Yaz ayları yaklaşırken, bayanların tatil hazırlıklarında olmazsa olmaz ürünler bulunuyor. Bu ürünlerden bir tanesi de plaj çantası modelleridir.

Birçok marka tarafından tasarlanmış olan 2016 plaj çantaları, sadece plajlar için değil aynı zamanda günlük kullanım ve piknik zamanlarında da kullanılabilir. Havuza ve denize giderken havlu, gözlük, güneş kremi, terlik gibi ürünlerin korunabileceği ve taşınabileceği araçlardan olan plaj çantaları, birbirinden farklı desenlerden oluşuyor.

Güzel ve renkli plaj çantası modelleri, genellikle yazın renklerinden olan turuncu, mor, sarı, pembe ve beyaz gibi renklerin karışımı ile tasarlanıyor. Bunlar dışında tabi ki lacivert, beyaz ve siyah gibi sade renklerin bulunduğu çantalar da sezonda bulunuyor. Sade renkler sadece plajlar değil harici kullanımlarda da kolaylıkla tercih edilebilir. Her kıyafet ile kombin edilebilen çantalar, hasır ve püskül detaylı modelleri ile de yaza damga vuruyor. İsteğe göre küçük veya büyük modeller yazın kullanıma uygundur. Plaj çantalarındaki kurdele detayları ve çiçek, yaprak desenleri de göze çarpan en güzel modellerden olmaktadır.

Bu Makale 616 Kez Okundu!

Yorumlar

Son Gönderiler

04-06-2016 616

Gündem Osman Kavala Kimdir?

osman kavala kimdir? osman kavala dün tutuklandı [...]

04-06-2016 616

Gündem EHLİYET SINAV SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

ehliyet sınavı sonuçları [...]

04-06-2016 616

Teknoloji Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan [...]

Sosyal Medya