Erkek Baby Shower Partisi Nasıl Yapılır?

Erkek Baby Shower Partisi Nasıl Yapılır?

Erkek baby shower partisi nasıl yapılır ve nelere dikkat etmek gerekir. İlk olarak mavi renk bugünün geçilmezi olacaktır. Yani elbette beyaz rengi de tercih edebilirsiniz ama göze daha güzel gelmesi ve süslemelerin daha belirgin olması için biz mavi rengini tercih etmelisiniz diyoruz.

Erkek bebek Shower pastası içinde yine istediğiniz bir temayı tercih edebilirsiniz. Hamile bir bayan göbeği pasta tasarımı ya da bunun yanı sıra bebeğinizin siminin yer aldığı ve örnek bir bebek resmi ile farklı bir tasarımda isteyebilirsiniz.
Bebek Shower partisinde ikram edilecekleri normal günlük hayatınızda sevdiğiniz yiyeceklerin arasından seçebilirsiniz. Hediye olarak ufak tefek anılar bırakmanızda da fayda var elbette. Kısaca güzel bir süsleme mutlu bir siz ve gelen tüm dostlarınız ile harika bir bebeğe hoş geliyorsun partisi olacaktır. Bebek doğmadan önce yapılan partiler artık çok sıklaştı ve herkes hemen hemen yaparak bu güzel anı kutlamaya başladılar. Bu aslında hem ailenin ihtiyaçlarını liste olarak sunup gelen konuklar tarafından alınmasını sağlamak hem de e beraber bir eğlence yaşamak için yapılmaktadır.

Bu Makale 277 Kez Okundu!

Yorumlar

Son Gönderiler

27-07-2016 277

Gündem Osman Kavala Kimdir?

osman kavala kimdir? osman kavala dün tutuklandı [...]

27-07-2016 277

Gündem EHLİYET SINAV SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

ehliyet sınavı sonuçları [...]

27-07-2016 277

Teknoloji Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan [...]

Sosyal Medya