Kız Çocuk Sahibi Olmak İçin Neler Yenmeli

Kız Çocuk Sahibi Olmak İçin Neler Yenmeli

Her ne kadar günümüzde hurafe olarak adlandırılsa da ninelerimiz ve hatta annelerimiz tarafından zamanında denenen ve olumlu sonuçlar verildiğine inanılan kız çocuk sahibi olmak için neler yenmeli ya da yenmemeli biliyor musunuz?
Sizde kız çocuğunuz olsun istiyor ve atalarımızın denediği bu yöntemi denemek istiyorsanız size kız çocuk sahibi olmak için neler yenmeli Hangi gıdaları ne zaman yemeye başlamalısınız teker, teker anlatacağız.

Kız çocuğu olmasını isteyen anneler etten ve tuzlu besinlerden uzak dururken balık ve bolca sebze tüketmeli bunun yanı sıra eşiyle ilişki öncesi tatlı yemelidir. Yurt dışında yapılan araştırmalara göre kız çocuk sahibi olmak için neler yenmeli diye bir araştırma yapan uzmanlar yapılan araştırmalar sonucunda tuzlu yiyecekler tüketen ve bol muz yiyen kadınların kız çocuk sahibi olabilmesini etkilediğini kız çocuk sahibi olmak isteyen kadınların bunları tüketmemesi gerektiğini açıkladı. Bu yiyecekler yerine kalsiyum ve magnezyum içeren yiyeceklerden olan brokoli, portakal, fasulye, ıspanak, incir, badem, somon balığı yoğurt ve peynir gibi yiyecekleri tüketmeleri gerektiğini açıkladı.

Bu Makale 399 Kez Okundu!

Yorumlar

Son Gönderiler

27-07-2016 399

Gündem Osman Kavala Kimdir?

osman kavala kimdir? osman kavala dün tutuklandı [...]

27-07-2016 399

Gündem EHLİYET SINAV SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

ehliyet sınavı sonuçları [...]

27-07-2016 399

Teknoloji Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan [...]

Sosyal Medya