Gebelik Testi Cihazı

Gebelik Testi Cihazı

Gebelik testi cihazı

Gebelik testi çizgileri genellikle o anki heyecandan her zaman karşılaştırılabilir. Bu sebeple tek çizgi ne demekti ya da çift çizgi ne demekti diye aklınız karışıyor olabilir. Evde yapılan gebelik testlerinin hepsi aynı yöntem ile kullanılır ve sonuç aynı şekilde verilir. Yani tek çizgi çıktığında negatif, çift çizgi çıktığında pozitif yani hamilesiniz ve biri tam biri silik çıktığı zaman ise hamile olma olasılığınız var demek anlamına gelir.
Eczanelerde alabileceğiniz birçok farklı gebelik testi cihazı bulabilirsiniz. Biri daha erken dönemde test etmek için varken, biri regl tarihiniz geçtikten sonra yapılan testlerden olabilir. Fiyat farklılıkları da olan bu testlerin istediğiniz birini alıp deneyebilirsiniz.

Gebelik testi çubuğunun zarar almamış olduğuna emin olunuz. Kırılmış ya da deforme olan testler doğru sonuç vermeyecektir. Gebelik testini yaptıktan sonra hemen atmayınız ve yarım saat sonra bakarak da durumu değerlendirmeye devam ediniz. Olası bir arıza durumunda ise bir yenisi ile deneme yaparak gebelik testinizi tekrar ediniz

Bu Makale 563 Kez Okundu!

Yorumlar

Son Gönderiler

29-07-2016 563

Gündem Osman Kavala Kimdir?

osman kavala kimdir? osman kavala dün tutuklandı [...]

29-07-2016 563

Gündem EHLİYET SINAV SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

ehliyet sınavı sonuçları [...]

29-07-2016 563

Teknoloji Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan [...]

Sosyal Medya