Lupus Hastalığı Olan Selena Gomez Kariyerine Ara Verdi

Lupus Hastalığı Olan Selena Gomez Kariyerine Ara Verdi

Lupus Hastalığı Olan Selena Gomez Kariyerine Ara Verdi

ABD’li şarkıcı Selena Gomez, Lupus hastalığı teşhisi sonrası yaşadığı depresyon sebebiyle dünya turnesini iptal ettiğini açıkladı.
Geçtiğimiz sene Lupus hastalığı nedeniyle kemoterapi gördüğünü duyuran Selena Gomez, hastalığın yan etkileri olan depresyon, anksiyete ve panik atak nedeniyle ‘The Revival’ adını verdiği dünya turnesini iptal etme kararı aldı.
People dergisine açıklama yapan dünyaca ünlü yıldız şunları söyledi: “Hepinizin bildiği gibi bir yıl önce Lupus teşhisi konmuştu. Bu hastalığın anksiyete, panik atak ve depresyon gibi yan etkileri var. Şu anda sağlığıma ve mutluluğuma odaklanmak için biraz ara verdim. Tüm hayranlarıma destekleri için teşekkür ederim. Benim için ne kadar özel olduğunuzu biliyorsunuz. Yalnız olmadığımı biliyorum. ”
Gomez, sosyal medya hesaplarından ise şu notu paylaştı: “Bu gece kendimi çok yapay hissediyorum. Müziğimle ve kendimle bağım yok gibi. Hiçbir zaman kliplerde gördüğünüz halim beni tanımlamadı. Anı yaşıyorum ve henüz olmamış şeylerden korku duyuyorum. Sönük hissediyorum. Size her zaman doğruları söyledim. Hayatımdaki bazı alanları yeniden düşünmeye ve bunu atlatmaya ihtiyacım var”

Sistemik Lupus Eritematozus (SLE)

Sebebi bilinmeyen cilt, eklem, böbrek, kalp zarı akciğer zarı gibi birçok doku ve organ iltihabına bağlı çok sayıda bulgularla giden, değişik seyir gösteren ve bağışıklık sisteminin bozuk çalışması sonucu ortaya çıkan bir hastalık.

Bu Makale 516 Kez Okundu!

Yorumlar

Son Gönderiler

03-09-2016 516

Teknoloji Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan [...]

03-09-2016 516

Aşk Erkeklerle Nasıl Konuşulur ?

Erkeklerle sohbet etme tüyoları bu haberde! Erkeklerin sevdiği sohbet konuları nelerdir ? [...]

03-09-2016 516

Aşk İç çamaşırı Renk seçimine Göre Kadınların Karakteri

Güçlü, hırslı, dominant kadınların tercihi. Siyah iç çamaşırı tercih eden kadınlar genelde hırslı ve güçlü iş hayatında başarılı kadınlar olarak [...]

Sosyal Medya