İNCİR VE ZEYTİNYAĞI MUCİZESİ  İKİSİ BİRLEŞİNCE

İNCİR VE ZEYTİNYAĞI MUCİZESİ İKİSİ BİRLEŞİNCE

Zeytinyağında bekletilmiş 2 kuru inciri sabah kahvaltıda yerseniz öksürük ve astıma iyi gelir. Bu kürün en az 6 ay boyunca uygulamalısınız.Zeytinyağı ve incir erkeklerde sperm arttırıcı etkisiyle de bilinir. Kadınlarda da doğurganlığı arttırdığı söylenmektedir. Zeytinyağı ve incir erkeklerde sperm arttırıcı etkisiyle de bilinir. Kadınlarda da doğurganlığı arttırdığı söylenmektedir.

Zeytinyağı ve incir kürü nasıl hazırlanır? 2 adet kuru inciri 1 gün öncesinden saf zeytinyağının içine koyun ve bekletin. Tüketmeden hemen önce çıkarmanızda fayda var. Kuru İncir zeytinyağı kürü, pek çok derde deva türden bir kür.

Astım, alerjik astım ve öksürük şikayetleri için doğal tedavi yöntemlerinin en etkilisidir. 6 ay süresince hiç arar vermeden kullanılması gerekmektedir. Akciğer hastalıkları dışında, erkeklerde sperm arttırıcı özelliği mevcut. Sadece erkeklerde değil kadınlarda da doğurganlığı artırıcı özellği vardır.

 

 

Bu Makale 293 Kez Okundu!

Yorumlar

Son Gönderiler

07-11-2016 293

Teknoloji Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan [...]

07-11-2016 293

Aşk Erkeklerle Nasıl Konuşulur ?

Erkeklerle sohbet etme tüyoları bu haberde! Erkeklerin sevdiği sohbet konuları nelerdir ? [...]

07-11-2016 293

Aşk İç çamaşırı Renk seçimine Göre Kadınların Karakteri

Güçlü, hırslı, dominant kadınların tercihi. Siyah iç çamaşırı tercih eden kadınlar genelde hırslı ve güçlü iş hayatında başarılı kadınlar olarak [...]

Sosyal Medya